Prosti čas učenke in učenci izkoristijo za dejavnosti, ki jih imajo najraje. Uživajo v igri, se igrajo s svojimi živalmi, pečejo peciva, izkoristijo čas za pohode, plešejo, pojejo … Poglejte jih, kako uživajo.

Nika in Aleks sta se podala nad meglo, na Lisco, in si prislužila ta prekrasen razgled.

Zapadel je prvi sneg in razveselil otroke, ki so ga izkoristili za prve snežake to zimo, za prvo sankanje in kepanje. Tako je uživala Špela.

Aneja iz 4. razreda je spekla te kar malo strašljive pajke in nam zaupala recept za njih.

Sestavine:
1 kg moke
1 kvas
6 dcl mleka
1 žlička soli
4 žlice sladkorja
1 dcl olja

Testo narediš po receptu za kvašeno testo. Ko dovolj vzhaja, oblikuješ pajke ali kaj drugega, pustiš še 15 min na pekaču vzhajati in pečeš približno 20 min na 180 stopinj.

Dobrote, Aneja, 4. razred

Aleks iz 1. razreda nam je sporočil, da če le ni premrzlo, ureja svojo kmetijo.

Kmetija, Aleks, 1. razred

Liza iz 7. razreda nam je poslala fotografijo, na kateri se vidi, kako med šolanjem na daljavo uživa v družbi svojih muck. Vključila jih je celo v svojo pesem, ki jo lahko preberete tukaj.

Muce, Liza, 7. razred

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)