Odločili smo se, da je čas, da zaživi spletni časopis naše šole. Tako je sedaj pred vami Spletni časopis OŠ Blanca, ki ga ustvarjajo učenci v okviru različnih šolskih predmetov ali pa v svojem prostem času. Veseli smo velikega odziva učenk in učencev, ki so nas zasipali s svojimi literarnimi ter likovnimi deli.

Trenutno živimo v nenavadnem obdobju, ki ga nismo navajeni, ga nismo pričakovali in na marsikoga tesnobno vpliva. Ne vemo, kdaj se bo končalo, kaj bo potem, ko se bo končalo in kaj nas čaka na drugi strani te “korone”. Vse to pa na svoj način doživljajo tudi učenci, ki so svoje vtise tega časa zapisali v verze in članke, ki jih najdete v tem časopisu.

Spletni časopis je razdeljen v več kategorij. Ker bomo vsebine sproti dodajali, vabimo vse učence in učenke, da nam pošljete svoje izdelke preko Teams-ov ali na e-mail saska.sesko@osblanca.si.

Ne predajte se strahu. Če to storite, boste izgubili vez s srcem.

— PAULO COELHO

(Skupno 763 obiskov, današnjih obiskov 1)