10. maja 2019, je v Pionirskem domu v Ljubljani potekala zaključna prireditev Evropa v šoli, ki jo ima pod okriljem Zveza prijateljev mladine. Prireditev, ki je bila vodena s strani OŠ Artiče, so obiskali tudi naši učenci, katerih izdelki so bili izbrani za ocenjevanje na državni ravni.  Alen Radej in Zala Klenovšek sta sodelovala z likovnima izdelkoma (mentorici Ksenija Juh in Stanka Kozole) , Stella Perc in Liza Strnad vsaka s svojim literarnim prispevkom (mentorici Ksenija Juh in Mateja Strnad), Bernarda Krošelj in Grigorina Medved, pa sta pod mentorstvom gospe učiteljice Sabine Košir ustvarili animacijo. Vsi, ki so sodelovali na šolski ravni, so si 26. aprila ogledali prireditev na Senovem in si tam sneli roza ali  modra očala.

Čestitke vsem, ki so sodelovali na natečaju Evropa v šoli!

Foto: Sabina Košir in Mateja Strnad